צרו קשר ארבל בריכות שחייה

שם

אי-מייל

טלפון

הערות

שאלות ותשובות שאלות ותשובות
1.איך לאזן כימיקלים בבריכה?
בריכת שחייה דורשת בדיקה יומיומית ולכן דבר ראשון יש להחזיק ערכת בדיקה
עם כדוריות PH (חומצת מלח) ו CL (כלור).
PH- אנו נשאף תמיד להגיע לרמה של 7.2 ph במים. אנו מאזנים את חומציות המים ע"י שפיכת חומצת מלח בריכוז של 32% לתוך הבריכה, גם פה אין לכמות קבוע לשפיכת החומצה זהו נתון שמשתנה לפי גודל הבריכה ועוד.

שימו לב!!! בריכת השחיה היא שלכם והינה פרטית, ככל שיותר תלמדו את דרישות הכימיקלים של הבריכה שלכם כך תהינו יותר מאיכות מים טובה ומחוויה אכותית יותר, חוסר איזון בבריכה יכול להיות מסוכן.


2.מתי עדיף להכניס חומרים לבריכה?
השעות בהן מומלץ להכניס כימיקלים לבריכה הן בשעות הבוקר, בשעות הצהריים אלו הן השעות הקשות ביותר לבריכה ולכן מומלץ שאיזון הכימיקלים יהיה מאוזן ליפני. PH נמוך ולא עולה?
כאשר הph נשאר נמוך (מתחת ל 6.8) ואינו עולה יש ברשותכם כמה אופציות לתיקון,
א. חילוף מים מהבריכה ממי רשת.
ב. הוספת סודה לשתיה.


3.שטיפת מסנן בחדר מכונות?
שטיפת המסנן הינו דבר חשוב ובלתי נפרד מתחזוק הבריכה. יש לישטוף את המסנן אחת לשבוע לפחות, זאת בכדי להוריד מהלחץ שנגרם עקב ריבוי בלכלוך ובנוסף למסנן תפקיד חשוב במערך סינון הבריכה, עבודה לא נכונה עם המסנן לא תביא לתוצאות איכותית וכך גם את צלילות המים.


4.מה עושים אם הכל תקין אך המים עכורים?
לעתים איזון הבריכה מושלם אך המים עכורים, מצב זה נגרם עקב חלקיקים שמצליחים לעבור דרך המסנן בחזרה לבריכה אך גדולים מידי בכדי שהכלור יפרקם, לכן יש להכניס חומר הנקרא: אלום52. חומר זה מגבש סביבו את כל החלקיקים ומשקיע אותם בקרקעית.
חשוב מאוד: יש לשפוך את האלום 52 רק בזמן שמערכת הסינון כבויה ושאין מתרחצים בבריכה. בנוסך לאחר שקיעת המשקעים בקרקעית הבריכה יש לאסוף את הלכלוך אך ורק ע"י מטאטא יונק וישירות לביוב.


יש לכם עוד שאלות??? נציגנו ישמחו לעזור לכם בכל שאלה!
info@arbel-pool.co.il
 
 דף הבית    פרופיל חברה    בריכות שחייה    מערכות ספא    שירות ומוצרים    רובוטים ובקרה    המלצות    שאלות ותשובות    צור קשר
 
 © כל הזכויות שמורות ארבל בריכות שחייה בע"מ

Tivonet